Oto Çekici Kurtarıcı / Beylikdüzü Oto Çekici

Beylikdüzü oto çekici telefon numaraları kesintisiz hizmet veren tek numara bu 0532 477 88 59 bu numaradan gece gündüz araç çekici hizmeti alabilir ve yolda aracınız kaldıysa arayıp aracınız hakkında sormak istedikleriniz için bilgi alabilirsiniz. Firma bünyesinde her türlü oto çekici ve taşıma hizmeti bulunmaktadır.

İstanbul geneli oto çekici ve yakın komşu illere de anında hızlı hizmet veriyoruz. Kurtardığımız aracını isterseniz anlaşmalı olduğumuz özel servislere veya sizin tercih ettiğiniz servislere güvenli bir şekilde teslim ediyoruz.

Gümüşpala İstanbul´un anadolu yakasında bulunan bir ilçesidir. Bu tarafta genelde çok araçta sorun çıkmaktadır. Bundan dolayı sizde yukarıda verdiğimiz telefon numarasını kayıt edin mutlaka işinize yarayacaktır. Çevrenizde eşinize dostunuza önerebilirsiniz.

Biz yılların tercüli firması olarak bünyemizde uzman ekip ve çok geniş yeni model araç filomuz bulunmaktadır. Profesyonel araç kurtarıcı çekici beylikdüzü oto kurtarıcıhizmetlerini sunmaktayız.

Araç kurtarıcı işlerinde meydana gelen kazalarda arıza ve yaşanan bazı aksaklıklar durumunda araç sürücülerini trafikte içeresine düştükleri sıkıntılı durumdan kurtarmak amacıyla verilen hizmet arasında oto kurtmara ve oto çekici hizmetlerini herkesin yapabileceği bir iş olmadığınız herkese güvenilmeyeceğini buradan belirtmek gerekir.

Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :